Poznaj świetne drzwi aluminiowe SOLANO i zapragnij je mieć!

Drzwi wejściowe stanowią jeden z ważniejszych elementów naszego domu. Ochrona domu przed zimnem, deszczem czy nieproszonymi gośćmi to tylko niektóre z ich funkcje. Dzięki nim możemy także odgrodzić się od hałasów z ulicy. Jak jednak wybrać te, które spełnią nasze oczekiwania i będą służyły nam przez lata? Dobrym pomysłem są aluminiowe drzwi zewnętrzne. Dzięki prostej, lecz niebanalnej formie wpasowują się charakter każdego budynku biurowego lub mieszkalnego. Panelowe, antywłamaniowe i energooszczędne, a do tego dopasowane do każdego Klienta pod kątem designu i koloru, spełnią największe oczekiwania.

Godne polecenia są drzwi wejściowe SOLANO firmy Krispol. Posiadają wytrzymały i ciepły system profili aluminiowych, solidne i stylowe wypełnienie oraz szeroką gamę kolorystyczną. Zaletą systemu aluminiowego drzwi Solano jest profil o głębokości zabudowy 90 mm. Drzwi wypełnione są panelami z blach aluminiowych, w środku paneli jest niezwykle grubą warstwą izolatora w postaci pianki poliuretanowej.

Wysoką szczelność zapewnia rozbudowany system uszczelek, między innymi bardzo dobrze izolowany próg i dodatkowa uszczelka EPDM. Okładzina zewnętrzna wykonana jest z blachy aluminiowej o grubości 3 mm a wewnętrzna z blachy dwumilimetrowej. Kolekcja drzwi wejściowych SOLANO obejmuje dziesięć unikalnych modeli od bardzo nowoczesnych do klasycznych. Wszystkie modele są starannie zaprojektowane i są wykonywane z dbałością o detale. Dzięki dopracowanej w każdym detalu budowie drzwi osiągają współczynnik przenikania ciepła już od 0,8 W/m2K, co za tym idzie spełniają standardy budownictwa pasywnego.

Oferta kolorystyczna drzwi obejmuje kilka wariantów wykończenia: malowanie gładkie w wybranym spośród ponad 200 kolorów; malowanie strukturalne, a także wykończenie w dowolnym wzorze z autorskiej palety oklein KRISPOL, zawierającej kilkadziesiąt dekorów, w tym ekskluzywne wzory na wyłączność.

SOLANO może być wyposażone w różnorodne elementy podwyższające bezpieczeństwo i kontrole dostępu. Trzpienie antywyważeniowe są uzupełnieniem konstrukcji drzwi i w skuteczny sposób uniemożliwiają wyważenie skrzydła drzwiowego. Kolejnym urządzeniem jest automatyczny zamek, który sam rygluje drzwi po zamknięciu bez konieczności użycia klucza. Jest ona standardowo montowany w kolekcji SOLANO. Systemem znacznie upraszczającym obsługę stolarki otworowej jest sieć nadajników zdalnych, która zapewnia obsługę pilotem nawet 4 elementów solarki otworowej. Innymi opcjonalnymi urządzeniami są: czujnik linii papilarnych, klawiatura kodowa, wizjer elektroniczny. Antywłamaniowość drzwi zewnętrznych można poprawić stosując specjalistyczne wkładki i szyby antywłamaniowe. Zakup drzwi SOLANO to inwestycja na lata, produkt jest ciepły, trwały i daje poczucie bezpieczeństwa.

Drzwi idealnie dopasujesz do bramy garażowej, okien, a nawet rolet zewnętrznych, gdyż firma Krispol posiada spójną ofertę kolorystyczną dla wszystkich produktów.