ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.30, Sob 8.00 - 13.00 kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

Duo Classic

Okno o klasycznym i uniwersalnym wyglądzie. Znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach o różnych stylach architektonicznych. Oferowany w różnych możliwościach wykończenia półki przyszybowej ze spadkiem lub pod kątem prostym do szyby.

Ciepłe okna o klasycznym wyglądzie

Okno wykonane z 3-warstwowo klejonej drewnianej kantówki o głębokościach zabudowy profili 68, 78, 92 mm. (całkowite głębokości zabudowy to kolejno: 85, 95, 109 mm)  i pakietów szybowych o grubości zależnej od zastosowanego profilu od 24 do 60 mm w standardzie z aluminiową ramką międzyszybową. Dostępne gatunki to: sosna łączona, sosna lita, meranti lub dąb, na indywidualne zamówienie: modrzew, świerk oraz inne gatunki. Okna te są wyjątkowe pod względem parametrów techniczny takich jak: wodoszczelność, odporność na obciążenie wiatrem czy przepuszczalność powietrza i przewyższają okna tej klasy z PCV i drewna. System charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła Uw od 1,1 do 0,8 W/m2K.

W systemie Duo Classic zastosowano najwyższej klasy okucia szanowanego producenta Maco Multimatic, wyposażone w wiele systemów podwyższających bezpieczeństwo i komfort użytkowania okna. Chociażby samoregulujące się obrotowe grzybki antywłamaniowe czy blokadę błędnego położenia klamki. W standardzie dostępne są wygodne i wytrzymałe klamki Hoppe Tokyo.

Zastosowanie podwójnego uszczelnienia skrzydła (uszczelka główna oraz przylgowa) chroni przed hałasem i utratą ciepła. Uszczelka ramowa zamontowana pomiędzy drewnem i aluminium doskonale zabezpiecza przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Close Menu