ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.30, Sob 8.00 - 13.00 kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

Redan Prestige

Standardowe okna o wielu niestandardowych zaletach

Świetna propozycja dla osób szukających „ciepłych” okien w dobrej cenie. Po zastosowaniu pakietu 3 szybowego system Redan Prestige osiąga doskonałe parametry termiczne i akustyczne jak na tę półkę cenową. Tym czym wyróżniają się te okna to profile na bazie ekologicznych stabilizatorów wapniowo-cynkowych, co jest świetną wiadomością dla osób troszczących się o dobro naszej planety. Okna te są dostępne w pełnej palecie kolorystycznej firmy redan. Kolejną dużą zaletą jest ich stylistyka – zaokrąglone kształty nadają oknom charakterystyczny i nowoczesny design.

Okna konstruowane są z 6 komorowych profili Wital o głębokości zabudowy 70 mm i 2 szybowego pakietu  Ug=1,1 W/m2K 4/16/4 z ramką aluminiową w standardzie.

Niezawodne okucia MACO MULTI TREND i solidne aluminiowe klamki zapewniają długoletnie bezproblemowe użytkowanie. Okno uzyskuje współczynnik przenikania ciepła okna na poziomie Uw=1,3 W/m2K dla okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 mm. System jest przyjazny środowisku  dzięki technologii recykling. Montowana listwa podparapetowa ułatwia osadzenie parapetów.

Redan Optimum

Okna które wszczędzie znajdą zastosowanie

Redan Optimum to uniwersalny system, który doskonale sprawdzi się do termomodernizacji domów oraz mieszkań jak i również odnajdzie się w nowych realizacjach. Są to okna dostępne w pełnej gamie kolorystycznej i wielu kształtach np. łuki, skosy, trójkąty. Przez to wszystko nawet najbardziej wymagający klient znajdzie odzwierciedlenie swojej wizji w systemie Redan Optimum.

Okna konstruowane są z 6 komorowych profili Wital o głębokości zabudowy 70 mm i 2 szybowego pakietu  Ug=1,1 W/m2K 4/16/4 z ramką aluminiową w standardzie.

Konstruktorzy firmy Redan zadbali o długowieczność swoich produktów i dlatego wyposażają swoje produkty w okucia najlepszych producentów w tym przypadku MACO MULTI TREND. Okucia te zapewniają, że po kilku latach użytkowania okna nadal będą bezproblemowo funkcjonować. Na dodatek w standardzie dostępne są solidne aluminiowe klamki. Okno uzyskuje współczynnik przenikania ciepła okna na poziomie Uw=1,3 W / m2K dla okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 mm. Montowana listwa podparapetowa ułatwia osadzenie parapetów. Uszczelki narażone na działanie warunków atmosferycznych występują w kolorze czarnym, a te przy listwie przyszybowej są siwe. Okna te charakteryzują się unikalnym designem, dzięki zaokrąglonej listwie przyszybowej.

 

Close Menu