ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

Krispol FEN 92

Okna klasy premium

Inwestując w okna oparte o system FEN 92 klient zapewnia sobie gwarancje minimalnych kosztów utrzymania okien przez wiele lat. FEN 92 spełnia wymogi budownictwa pasywnego, charakteryzując się współczynnikiem przenikania powietrza na poziomie Uw = 0,76 W/m2K. Okna pasywne zatrzymują znacznie więcej ciepła od standardowych przez co pozwalają na dużą redukcję kosztów ogrzewania. Mają również bardzo dobre właściwości akustyczne, dzięki czemu zapewnią komfort i spokój w twoim domu.6-komorowy profil PVC o głębokości 92 mm zwiększa także stabilność konstrukcji okna. Krispol zadbał również o to, aby pod oknem nie tworzyły się mostki termiczne i zastosował 5-komorową listwę uszczelniającą pomiędzy parapetem zewnętrznym a wewnętrznym.

Propozycja na ciepłe okna pasywne

Uchylne zaczepy antywłamaniowe montowane są do profilu i ukrytego w nim wzmocnienia stalowego, co znacznie zwiększa antywłamaniowość okna. Producent jako jedyny na rynku stosuje okucia z tak zwanymi „grzybkami” antywyważeniowymi na całym obwodzie okna pasywnego. Elementem podwyższającym statykę okna jest zabezpieczone przed korozją wzmocnienie stalowe profilu o grubości od 1,5 do 2 mm.

Krispol jest zdania, że okna powinny doskonale komponować się z bryłą budynku i pozostałymi elementami stolarki, dlatego swoja ofertę dopasowuje do aktualnych trendów, proponując różnorodną paletę oklein. Rozwiązaniem które wyróżnia tego producenta jest opcja Bikolor, która pozwalana na zastosowanie dwóch różnych oklein od wewnątrz i zewnątrz. Dzięki technologii „cienki zgrzew” miejsce styku profili pozostaje niemal niewidoczne, a okna wyglądają wyjątkowo estetycznie.

Krispol FEN 76

Najcieplejsze okna w swojej klasie

System FEN 76 znajduje zastosowanie w domach energooszczędnych. Dostępny jest w wersji 5R czyli z zaokrąglonym wykończeniu skrzydła oraz w prostej wersji – 5S. Okna te charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Dodatkowo występują w pakiecie z 5-komorową listwą podparapetową, które są dodatkowym uszczelnieniem okna.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa FEN 76 posiada wiele systemów np. rolki dociskowe zwane „grzybkami” blokują skrzydło okna w zaczepach antywłamaniowych na ramie. Montowane są na całym obwodzie okna. Wielokomorowy profil i wzmocnienie o grubości 1,5 mm zapewniają statyczność okna nawet dla dużych rozmiarów.

Klient ma możliwość dostosowania wyglądu okien pod swoje preferencje dzięki opcji Bikolor, dwóm dostępnym kształtom skrzydła i szerokiej gamie kolorów. Dodatkowo Krispol proponuje malowane nakładki w kolorach RAL (FEN 76 S od zewnątrz).

Close Menu