ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

Redan Synego

Okna dzięki którym Twój dom stanie się oazą ciepła, ciszy i bezpieczeństwa. Tak w skrócie można opisać system Synego, ponieważ w jego konstrukcji zastosowano najnowszą okienną technologie. Są to jedne z najlepszych okien na rynku. Okna pasywne Synego składa się z 7 komorowego profilu o głębokości zabudowy 80 mm i 3 szybowego pakietu Ug = 0,5 W/m2K w standardzie. Dodatkowo wartości cieplne są na tak wysokim poziomie, dzięki zastosowaniu systemowi trzeciej uszczelki MD. Powierzchnia ramy okna jest niezwykle gładka z powodu z technologii High Definition Finishing co sprawia, że okna Redan Synego bardzo łatwo się czyści i nie sprawiają problemów w ich utrzymaniu. Możliwe jest uzyskanie współczynnika przenikania ciepła na poziomie Uw=0,66 W/m2K dla okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 przy zastosowaniu czteroszybowego pakietu Ug=0,4 W/m2K.

Charakteryzowane okna pasywne są wyposażone w okucia MACO MULTI MATIC co sprawia, że są bardzo bezpieczne. W standardzie są również klamki wykonane w nowatorskiej technologii MACO SOUL. Dzięki zastosowaniu wzmocnienia profilu zbrojeniem o grubości 2 mm okno ma bardzo dobre parametry statyczne nawet dla dużych rozmiarów. „Ciepła” listwa podparapetowa umożliwia montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Wszystkie uszczelki są koloru siwego.

Redan Geneo PHZ

 

Jest to duża innowacja w dziedzinie konstrukcji okien ze względu na nowatorskie tworzywo RAU-FIPRO używane dotychczas w formule 1 i lotnictwie. Materiał ten jest wynikiem wieloletnich badań w przetwórstwie tworzyw sztucznych firmy REHAU. Tworzywo to zostało stworzone według specjalnej receptury, używając włókno szklane, dzięki czemu rozwiązanie umożliwia uzyskanie doskonałych parametrów izolacji cieplej oraz akustycznej. Są to okna najwyższej klasy, dające niespotykany komfort użytkowania oraz co ważne w przypadku okien pasywnych znaczne obniżenie zużycia energii.

Geneo PHZ, dzięki technologii High Definition Finishing, mają niesamowicie gładką powierzchnię. Co powoduje, że nie osadza się na nich bród i z łatwością się je czyści.

Okna pasywne zbudowane są z systemu profili 6 komorowego o głębokości zabudowy 86 mm i 3 szybowego pakietu Ug = 0,5 W/m2K 4/16/4/16/4 z termoramką w standardzie. Właściwości cieplne poprawia zastosowanie systemu MD z uszczelką środkową, a także prawdziwa innowacja w świecie okien wkładka docieplająca montowana wewnątrz profilu. Okno uzyskują współczynnik przenikania ciepła okna referencyjnego 1230 x 1480 Uw=0,7 W / m2K.  Są to jedne z najcieplejszych okien na polskim rynku.

Okna Geneo PHZ są bardzo bezpieczne dzięki zastosowaniu okuć MACO MULTI MATIC z wieloma mechanizmami antywłamaniowymi. Sprawiają znacznie większy problem włamywaczom niż standardowe okna PCV. Na dodatek w standardzie występują z antywłamaniowymi klamkami Secustic. Jest to opatentowany mechanizm który uniemożliwia włamywaczowi próbę manipulowania klamką z zewnątrz za pomocą okucia. Wszystkie wmontowane uszczelki są kolory siwego. Dodatkowo montuje się listwę podparapetową ułatwiającą osadzenie parapetów.

Redan Geneo

Podobnie jak w Geneo PHZ w tym systemie również zamontowano wiele innowacyjnych technologii, które znacznie poprawiają właściwości akustyczne i cieplne okna energooszczędnego. Okno zbudowane jest z tworzywa rodem z formuły 1 o nazwie RAU-FIPRO. Niezwykle gładką i przez to niebrudzącą się powierzchnie technolodzy firmy Rehau uzyskali dzięki technologii HDF. Wyposażone w profili 6 komorowy o głębokości zabudowy 86 mm i 3 szybowypakiet (Ug = 0,5 W/m2K 4/16/4/16/4) z termoramką w standardzie. Na bardzo dobre właściwości cieple wpływ ma zastosowanie systemu MD z środkową uszczelką. Okno charakteryzuje się wartością Uw=0,8 W / m2K dla okna referencyjnego 1230 x 1480.

Bezpieczeństwo okna podwyższają zamontowane okucia z najwyższej pułki MACO MULTI MATIC z zaczepem antywłamaniowym, podnośnikiem skrzydła i blokadą błędnego uchyłu oraz innowacyjne antywłamaniowe klamki technologii Secustic. Na dole okna mocowana jest listwa podparapetowa ułatwiająca montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Uszczelki w okinie Geneo są kolory siwego.

Redan Termo Plus

Propozycja dla osób chcących mieć nowocześnie wyglądające okna w bardzo dobrej cenie przy zachowaniu dobrych parametrów termicznych i akustycznych. Okna spełniają wszelkie wymagania, są ciepłe i zapewniają komfortowy spokój w środku pomieszczenia. System Redan Termo Plus składa się z 5 komorowych profili REHAU EURO o głębokości zabudowy 70 mm, a także z 2 szybowego pakietu z ramką aluminiową w standardzie (U= 1,1 W/m2K 4/16/4).

Zastosowane okucia MACO MULTI MATIC z zaczepem antywłamaniowym, podnośnikiem skrzydła i blokadą błędnego uchyłu sprawiają, że w standardzie klient otrzymuje solidne a przede wszystkim bezpieczne okna, które posłużą w pełni sprawne wiele lat. Okna jest bardzo sztywne dzięki zastosowaniu zbrojenia o grubości 2 mm. Uszczelki narażone na działanie warunków atmosferycznych są w kolorze czarnym, a występujące przy listwie przyszybowej koloru siwego. Dodatkowo montowana do okna jest listwa podparapetowa, która znacznie ułatwia montaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.

Close Menu