ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

Krispol FEN 92

Okna klasy premium

Inwestując w okna oparte o system FEN 92 klient zapewnia sobie gwarancje minimalnych kosztów utrzymania okien przez wiele lat. FEN 92 spełnia wymogi budownictwa pasywnego, charakteryzując się współczynnikiem przenikania powietrza na poziomie Uw = 0,76 W/m2K. Okna pasywne zatrzymują znacznie więcej ciepła od standardowych przez co pozwalają na dużą redukcję kosztów ogrzewania. Mają również bardzo dobre właściwości akustyczne, dzięki czemu zapewnią komfort i spokój w twoim domu.6-komorowy profil PVC o głębokości 92 mm zwiększa także stabilność konstrukcji okna. Krispol zadbał również o to, aby pod oknem nie tworzyły się mostki termiczne i zastosował 5-komorową listwę uszczelniającą pomiędzy parapetem zewnętrznym a wewnętrznym.

Propozycja na ciepłe okna pasywne

Uchylne zaczepy antywłamaniowe montowane są do profilu i ukrytego w nim wzmocnienia stalowego, co znacznie zwiększa antywłamaniowość okna. Producent jako jedyny na rynku stosuje okucia z tak zwanymi „grzybkami” antywyważeniowymi na całym obwodzie okna pasywnego. Elementem podwyższającym statykę okna jest zabezpieczone przed korozją wzmocnienie stalowe profilu o grubości od 1,5 do 2 mm.

Krispol jest zdania, że okna powinny doskonale komponować się z bryłą budynku i pozostałymi elementami stolarki, dlatego swoja ofertę dopasowuje do aktualnych trendów, proponując różnorodną paletę oklein. Rozwiązaniem które wyróżnia tego producenta jest opcja Bikolor, która pozwalana na zastosowanie dwóch różnych oklein od wewnątrz i zewnątrz. Dzięki technologii „cienki zgrzew” miejsce styku profili pozostaje niemal niewidoczne, a okna wyglądają wyjątkowo estetycznie.

ABAKUS bluEnergy 

Abakus stworzył bardzo ciepłe okna pasywne uzyskując najlepsze w swojej klasie parametry efektywności energetycznej Uw = 0,7 W/m2K. Ramy i skrzydła okna wykonane są z najwyższej jakości 6 komorowych profili PCV. Głębokość zabudowy wynosi 82 mm, czyli znacznie mniej niż porównywalne okna innych producentów. Okna, jak na tak niski poziom współczynnika przenikania ciepła maja bardzo dobry stosunek jakości do ceny i zostały nagrodzone w konkursie „Jakość roku 2015”. Tak dobre parametry termiczne i akustyczne Abakus uzyskał również dzięki zastosowaniu 3-szybowegopakietu (U = 0,5 W/m2K).

Okna pasywne w niskiej cenie

Okno pasywne zostało wyposażone w świetnej jakości okucia Roto NT pokryte antykorozyjną powłoką RotoSil Nano, opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania ukrytych okuć Roto NT Designo. W standardzie klient otrzymuje okucia z specjalnymi systemami zabezpieczeń antywyważeniowymi.

Abakus zastosował stalowe wzmocnienie profili o grubości 2 mm, co znacznie poprawia statykę okien, nawet o dużych rozmiarach. Dodatkowo jeszcze występują żebra usztywniające profile ram i skrzydeł.

Redan Synego

Okna dzięki którym Twój dom stanie się oazą ciepła, ciszy i bezpieczeństwa. Tak w skrócie można opisać system Synego, ponieważ w jego konstrukcji zastosowano najnowszą okienną technologie. Są to jedne z najlepszych okien na rynku. Okna pasywne Synego składa się z 7 komorowego profilu o głębokości zabudowy 80 mm i 3 szybowego pakietu Ug = 0,5 W/m2K w standardzie. Dodatkowo wartości cieplne są na tak wysokim poziomie, dzięki zastosowaniu systemowi trzeciej uszczelki MD. Powierzchnia ramy okna jest niezwykle gładka z powodu z technologii High Definition Finishing co sprawia, że okna Redan Synego bardzo łatwo się czyści i nie sprawiają problemów w ich utrzymaniu. Możliwe jest uzyskanie współczynnika przenikania ciepła na poziomie Uw=0,66 W/m2K dla okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 przy zastosowaniu czteroszybowego pakietu Ug=0,4 W/m2K.

Charakteryzowane okna pasywne są wyposażone w okucia MACO MULTI MATIC co sprawia, że są bardzo bezpieczne. W standardzie są również klamki wykonane w nowatorskiej technologii MACO SOUL. Dzięki zastosowaniu wzmocnienia profilu zbrojeniem o grubości 2 mm okno ma bardzo dobre parametry statyczne nawet dla dużych rozmiarów. „Ciepła” listwa podparapetowa umożliwia montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Wszystkie uszczelki są koloru siwego.

Redan Geneo PHZ

Jest to duża innowacja w dziedzinie konstrukcji okien ze względu na nowatorskie tworzywo RAU-FIPRO używane dotychczas w formule 1 i lotnictwie. Materiał ten jest wynikiem wieloletnich badań w przetwórstwie tworzyw sztucznych firmy REHAU. Tworzywo to zostało stworzone według specjalnej receptury, używając włókno szklane, dzięki czemu rozwiązanie umożliwia uzyskanie doskonałych parametrów izolacji cieplej oraz akustycznej. Są to okna najwyższej klasy, dające niespotykany komfort użytkowania oraz co ważne w przypadku okien pasywnych znaczne obniżenie zużycia energii.

Geneo PHZ, dzięki technologii High Definition Finishing, mają niesamowicie gładką powierzchnię. Co powoduje, że nie osadza się na nich bród i z łatwością się je czyści.

Okna pasywne zbudowane są z systemu profili 6 komorowego o głębokości zabudowy 86 mm i 3 szybowego pakietu Ug = 0,5 W/m24/16/4/16/4 z termoramką w standardzie. Właściwości cieplne poprawia zastosowanie systemu MD z uszczelką środkową, a także prawdziwa innowacja w świecie okien wkładka docieplająca montowana wewnątrz profilu. Okno uzyskują współczynnik przenikania ciepła okna referencyjnego 1230 x 1480 Uw=0,7 W / m2K.  Są to jedne z najcieplejszych okien na polskim rynku.

Okna Geneo PHZ są bardzo bezpieczne dzięki zastosowaniu okuć MACO MULTI MATIC z wieloma mechanizmami antywłamaniowymi. Sprawiają znacznie większy problem włamywaczom niż standardowe okna PCV. Na dodatek w standardzie występują z antywłamaniowymi klamkami Secustic. Jest to opatentowany mechanizm który uniemożliwia włamywaczowi próbę manipulowania klamką z zewnątrz za pomocą okucia. Wszystkie wmontowane uszczelki są kolory siwego. Dodatkowo montuje się listwę podparapetową ułatwiającą osadzenie parapetów.

Redan Geneo

Podobnie jak w Geneo PHZ w tym systemie również zamontowano wiele innowacyjnych technologii, które znacznie poprawiają właściwości akustyczne i cieplne okna energooszczędnego. Okno zbudowane jest z tworzywa rodem z formuły 1 o nazwie RAU-FIPRO. Niezwykle gładką i przez to niebrudzącą się powierzchnie technolodzy firmy Rehau uzyskali dzięki technologii HDF. Wyposażone w profili 6 komorowy o głębokości zabudowy 86 mm i 3 szybowy pakiet (Ug = 0,5 W/m24/16/4/16/4) z termoramką w standardzie. Na bardzo dobre właściwości cieple wpływ ma zastosowanie systemu MD z środkową uszczelką. Okno charakteryzuje się wartością Uw=0,8 W / m2K dla okna referencyjnego 1230 x 1480.

Bezpieczeństwo okna podwyższają zamontowane okucia z najwyższej pułki MACO MULTI MATIC z zaczepem antywłamaniowym, podnośnikiem skrzydła i blokadą błędnego uchyłu oraz innowacyjne antywłamaniowe klamki technologii Secustic. Na dole okna mocowana jest listwa podparapetowa ułatwiająca montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Uszczelki w okinie Geneo są kolory siwego.

VEKA ALPHALINE PLUS

System okienny przeznaczony do budownictwa pasywnego, który znajdzie zastosowanie w domach klientów myślących o przyszłości i chcących zaoszczędzić pieniądze. Okna o niebywałej jakości wykonania, które wyposażą Twój dom w energooszczędne rozwiązanie.  Okno pasywne składa się z 6 komorowego profilu o szerokości 90 mm i w standardzie z pakietem szybowym 4TPS/16A/4/16A/4TPS o Ug=0,6 W/m2K, opcjonalnie szyby Ug=0,5 W/m2K.

Okna pasywne z dbałością o szczegóły

Alphaline Plus są bezpiecznymi oknami wyposażonymi w okucia Maco z zaczepem antywyważeniowym, który utrudnia podważenie skrzydła. W standardzie otrzymuje się solidną, wygodną w użytkowaniu klamkę aluminiową. Wyróżnikiem okien Veki są wzmocnienia profili ze stali ocynkowanej w ościeżnicy zamknięte (1.5mm)  i skrzydle specjalnie gięte o niespotykanej wytrzymałości (1.25 mm). Gwarantują one bardzo dobre właściwości statyczne i zapewniają długowieczność okna. Dzięki zastosowaniu uszczelek z technologią EPDM są one odporne na upływ czasu i działanie temperatury oraz innych warunków atmosferycznych.

VEKA SOFTLINE 82

System okienny o świetnych parametrach cieplnych i akustycznych. Okno składa się z 6 komorowego profilu klasy A o grubości 82 mm w standardzie z pakietem szybowym 4TPS/18A/4/18A/4TPS o współczynniku Ug=0,5 W/m2K. Okna te dostępny są w szerokiej gamie kolorów podstawowych (biały, winchester, dąb bagienny, orzech, mahoń, złoty dąb, sienna rosso, ciemnoszary (antracyt)) oraz 17 kolorach uzupełniających i w pełnej gamie kolorów RAL.

Okna świetne pod każdym względem

System okienny Soltline 82 został zaprojektowany ze starannością o najmniejsze szczegóły. Również w tej wersji zastosowano uszczelki z system EPDM, dzięki któremu są odporniejsze na starzenie i działanie warunków atmosferycznych.

W profilu okna zamontowano wzmocnienia ze stali ocynkowanej w ościeżnicy zamknięte (1.5mm) i skrzydle specjalnie gięte o niespotykanej wytrzymałości (1.25 mm). Jest to gwarancja długowieczności okna. Okucia Maco Multimatic zapewniające oknom szczelność, w standardzie z zaczepem antywyważeniowym utrudniającym wyważenie skrzydła, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo okna. W standardzie okno występuje z wygodną aluminiową klamką oraz listwą podparapetową. Opcjonalnie dostępne z niewidocznymi okuciami.

Close Menu