ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

Krispol FEN 85

Jest to propozycja dla domów energooszczędnych. Okna FEN 85 zbudowane są z profili o głębokości 85 mm i energooszczędnych pakietów szybowych z ciepłą ramką. Charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami cieplnymi jak również podwyższonym o kilkadziesiąt procent współczynnikiem akustycznym. Dodatkowe uszczelnienie okna zapewnia 5-komorowa listwa pomiędzy parapetami , która zapewnia również prawidłowy montaż parapetów.

Porpozycja okien dla domów pasywny i energooszczędnych.

W oknach FEN 85 zastosowano energooszczędny pakiet 3-szybowy o szerokości do 48 mm. W którym zamontowana jest ciepła ramka międzyszybowa, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Okna FEN 85 zapewniają wysokie bezpieczeństwo, w standardzie klient otrzymuje wiele systemów podwyższających właściwości antywłamaniowe okna: „grzybki” antywłamaniowe, zaczepy antywyważeniowe oraz czujniki magnetyczne. Dodatkowo bezpieczeństwo zapewniają okucia renomowanej marki Winkhaus. Są komfortowe i pozwalają na niezawodne użytkowanie przez wiele lat.

Aby okna dopełniały wygląd budynku firma Krispol oferuje szeroką ofertę kolorystyczną, a także proponuje opcję Bikolor, która jednocześnie daje możliwość dopasowania okien do koloru elewacji i wnętrza budynku.

Krispol FEN 76

NAJCIEPLEJSZE OKNA W SWOJEJ KLASIE

System FEN 76 znajduje zastosowanie w domach energooszczędnych. Dostępny jest w wersji 5R czyli z zaokrąglonym wykończeniu skrzydła oraz w prostej wersji – 5S. Okna te charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Dodatkowo występują w pakiecie z 5-komorową listwą podparapetową, które są dodatkowym uszczelnieniem okna.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa FEN 76 posiada wiele systemów np. rolki dociskowe zwane „grzybkami” blokują skrzydło okna w zaczepach antywłamaniowych na ramie. Montowane są na całym obwodzie okna. Wielokomorowy profil i wzmocnienie o grubości 1,5 mm zapewniają statyczność okna nawet dla dużych rozmiarów.

Klient ma możliwość dostosowania wyglądu okien pod swoje preferencje dzięki opcji Bikolor, dwóm dostępnym kształtom skrzydła i szerokiej gamie kolorów. Dodatkowo Krispol proponuje malowane nakładki w kolorach RAL (FEN 76 S od zewnątrz).

VEKA SOFTLINE 82

System okienny o świetnych parametrach cieplnych i akustycznych. Okno składa się z 6 komorowego profilu klasy A o grubości 82 mm w standardzie z pakietem szybowym 4TPS/18A/4/18A/4TPS o współczynniku Ug=0,5 W/m2K. Okna te dostępny są w szerokiej gamie kolorów podstawowych (biały, winchester, dąb bagienny, orzech, mahoń, złoty dąb, sienna rosso, ciemnoszary (antracyt)) oraz 17 kolorach uzupełniających i w pełnej gamie kolorów RAL.

Okna świetne pod każdym względem

System okienny Soltline 82 został zaprojektowany ze starannością o najmniejsze szczegóły. Również w tej wersji zastosowano uszczelki z system EPDM, dzięki któremu są odporniejsze na starzenie i działanie warunków atmosferycznych.

W profilu okna zamontowano wzmocnienia ze stali ocynkowanej w ościeżnicy zamknięte (1.5mm) i skrzydle specjalnie gięte o niespotykanej wytrzymałości (1.25 mm). Jest to gwarancja długowieczności okna. Okucia Maco Multimatic zapewniające oknom szczelność, w standardzie z zaczepem antywyważeniowym utrudniającym wyważenie skrzydła, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo okna. W standardzie okno występuje z wygodną aluminiową klamką oraz listwą podparapetową. Opcjonalnie dostępne z niewidocznymi okuciami.

Close Menu