ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.30, Sob 8.00 - 13.00 kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

Krispol FEN 85

Jest to propozycja dla domów energooszczędnych. Okna FEN 85 zbudowane są z profili o głębokości 85 mm i energooszczędnych pakietów szybowych z ciepłą ramką. Charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami cieplnymi jak również podwyższonym o kilkadziesiąt procent współczynnikiem akustycznym. Dodatkowe uszczelnienie okna zapewnia 5-komorowa listwa pomiędzy parapetami , która zapewnia również prawidłowy montaż parapetów.

Propozycja okien dla domów pasywny i energooszczędnych.

W oknach FEN 85 zastosowano energooszczędny pakiet 3-szybowy o szerokości do 48 mm. W którym zamontowana jest ciepła ramka międzyszybowa, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Okna FEN 85 zapewniają wysokie bezpieczeństwo, w standardzie klient otrzymuje wiele systemów podwyższających właściwości antywłamaniowe okna: „grzybki” antywłamaniowe, zaczepy antywyważeniowe oraz czujniki magnetyczne. Dodatkowo bezpieczeństwo zapewniają okucia renomowanej marki Winkhaus. Są komfortowe i pozwalają na niezawodne użytkowanie przez wiele lat.

Aby okna dopełniały wygląd budynku firma Krispol oferuje szeroką ofertę kolorystyczną, a także proponuje opcję Bikolor, która jednocześnie daje możliwość dopasowania okien do koloru elewacji i wnętrza budynku.

Krispol FEN 70

FEN 70 to wysokiej jakość okna klasy standard. Zastosowanie profili i szklenia z najwyższej półki gwarantuje współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej na dobrym poziomie. Występuję z pakietami 2- lub 3-szybowymi przeszklenia zespolonego do grubości 36 mm. Dodatkowym uszczelnieniem okna jest 5-komorowa listwa podparapetowa.

Krispol wyposaża swoje okna w najwyższej klasy okucia firmy Winkhaus, na dodatek na całym obwodzie okna stosuje tak zwane grzybki antywyważeniowe. Co sprawia że okna FEN 70 są bardzo bezpieczne przy niewysokiej cenie.

Standardowe okno o niestandarodwych właściowościach

Klient wybierając okna firmy Krispol ma duże pole do popisu i ma możliwość dostosowania wyglądu okna pod swoje preferencje. Model FEN 70 występuje w szerokiej gamie kolorystycznej  i jest dostępny w nietypowych kształtach. Dzięki technologii „cienki zgrzew” miejsce łączenia profili jest niemal niewidoczne. Wszystko to stanowi że okna firmy Krispol mogą być świetnym dopełnieniem twojego pomysłu na wygląd swojego domu.

Close Menu