ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

THERMOLINE 78

Okna o znakomitym wykończeniu stylistycznym charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi i akustycznymi. Wzmocniona konstrukcja o dużej odporności na starzenie. Łagodnyuniwersalny design sprawia, że okno komponuje się z każdym stylem architektonicznym. Przestrzeń międzyszybowa wypełniona argonem działa jak absorbent wilgoci, a dodatkowe okapniki ramy i skrzydła zabezpieczają przed nadmiernym zawilgoceniem.

Jakość wykonania i świetne parametry termiczne okna drewnianego

Okno wykonane z warstwowo klejonej drewnianej kantówki o głębokości zabudowy 78 mm i z 3 –szybowego pakietu grubości 32 mm i Ug =0,7 W/m2Kw standardzie z aluminiową ramką międzyszybową. Dostępne gatunki to: sosna łączona, sosna lita, meranti lub dąb, na indywidualne zamówienie: modrzew, świerk oraz inne gatunki. W takim zestawieniu okno charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła Uw= 0.98 W/m2K. Przy zastosowaniu cieplejszego oszklenia możliwy do osiągniecia współczynnik to nawet Uw = 0,82 W/m2K.

W systemie Ecoline zastosowano najwyższej klasy okucia szanowanego producenta Maco Multimatic, wyposażone w wiele systemów podwyższających bezpieczeństwo i komfort użytkowania okna. Chociażby samoregulujące się obrotowe grzybki antywłamaniowe czy blokadę błędnego położenia klamki. W standardzie dostępne są wygodne i wytrzymałe klamki Hoppe Tokyo.

Okno wyposażone jest w przylgowy okapnik, który zabezpiecza najbardziej obciążoną zewnętrzną stronę skrzydła okiennego. Wpływa to na większą trwałość powłoki lakierniczej oraz drewna. Okapnik ramy z uszczelką zapewnia efektywne odprowadzanie wody opadowej. Co eliminuje występowanie mostka termicznego i osadzanie się pary wodnej wewnątrz okna. Zastosowane podwójne uszczelnienie (uszczelka główna i przylgowa) chroni przed hałasem i utratą ciepła. Uszczelki dostępne są w kolorze białym lub brązowym.

Profil okna może występować w stylistyce RETRO, co pozwala na wierną rekonstrukcję zabytkowej stolarki okiennej.

Więcej informacji na stronie Witraz.eu.

Close Menu