ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

ECOTHERM 92

 

Z myślą o budownictwie pasywnym

Najwyższej klasy system okien pasywnych z energooszczędnym profilem, doskonale nadaje się nowoczesnych, ekologicznych domów. Konstrukcja o wysokiej sztywności i uniwersalnym designem, który znajdzie zastosowanie w różnego typu budownictwie. Okno wyposażone jest w system 3-szczelkowy, co znaczne polepsza jego właściwości cieplne.

Okno wykonane z 4-warstwowej klejonej kantówki o głębokości zabudowy 92 mm i z 3 –szybowego pakietu grubości 48 mm i Ug =0,5 W/m2K w standardzie z aluminiową ramką międzyszybową. Dostępne gatunki to: sosna łączona, sosna lita, meranti lub dąb, na indywidualne zamówienie: modrzew, świerk oraz inne gatunki. W takim zestawie okno osiąga współczynnik przenikania ciepła Uw= 0.78 W/m2K.

W systemie Ecotherm zastosowano najwyższej klasy okucia szanowanego producenta Maco Multimatic, wyposażone w wiele systemów podwyższających bezpieczeństwo i komfort użytkowania okna. Chociażby samoregulujące się obrotowe grzybki antywłamanioweblokadę błędnego położenia klamki, czy zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. W standardzie dostępne są wygodne i wytrzymałe klamki Hoppe Tokyo.

Okno wyposażone jest w przylgowy okapnik, który zabezpiecza najbardziej obciążoną zewnętrzną stronę skrzydła okiennego. Wpływa to na większą trwałość powłoki lakierniczej oraz drewna. Okapnik ramy z uszczelką zapewnia efektywne odprowadzanie wody opadowej. Co eliminuje występowanie mostka termicznego i osadzanie się pary wodnej wewnątrz okna. Zastosowane podwójne uszczelnienie (uszczelka główna i przylgowa) chroni przed hałasem i utratą ciepła. Uszczelki dostępne są w kolorze białym lub brązowym.

Profil okna może występować w stylistyce RETRO, co pozwala na wierną rekonstrukcję zabytkowej stolarki okiennej.

Więcej informacji na stronie Witraz.eu.

Close Menu