ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

ECOLINE 68

Okna drewniane o subtelnym wykończeniu i elegancko zaokrąglonej linii. Wykonane są z wysokiej jakości drewna: sosna, merantl, dąb. Łagodny, uniwersalny design sprawia, że okno komponuje się z każdym stylem architektonicznym. System wyposażony jest w okapnik przylgowy zabezpieczający zewnętrzną stronę skrzydła okiennego i okapnik ramy z uszczelką, odprowadzającą wodę opadową.

Okno wykonane jest z 3 – warstwowo klejonej drewnianej kantówki o głębokości zabudowy 68 mm i z 2 –szybowego pakietu grubości 24 mm i Ug =1,1 W/m2K w standardzie z aluminiową ramką międzyszybową. W takim zestawieniu okno charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła Uw= 1,3 W/m2K. Przy zastosowaniu cieplejszego oszklenia możliwy do osiągniecia współczynnik to nawet Uw = 0,94 W/m2K.

Nowoczesność i szczelność w standardzie

W systemie Ecoline zastosowano najwyższej klasy okucia szanowanego producenta Maco Multimatic, wyposażone w wiele systemów podwyższających bezpieczeństwo i komfort użytkowania okna. Chociażby samoregulujące się obrotowe grzybki antywłamaniowe czy blokadę błędnego położenia klamki. W standardzie dostępne są wygodne i wytrzymałe klamki Hoppe Tokyo.

Okno wyposażone jest w przylgowy okapnik, który zabezpiecza najbardziej obciążoną zewnętrzną stronę skrzydła okiennego. Wpływa to na większą trwałość powłoki lakierniczej oraz drewna. Okapnik ramy z uszczelką zapewnia efektywne odprowadzanie wody opadowej. Co eliminuje występowanie mostka termicznego. Uszczelki dostępne są w kolorze białym lub brązowym.

Profil okna może występować w stylistyce RETRO, co pozwala na wierną rekonstrukcję zabytkowej stolarki okiennej.

Więcej informacji na stronie Witraz.eu.

Close Menu