ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

PRZESUWANE

Moskitiera przesuwna najczęściej są montowane na dużych przeszkleniach, znajdą zastosowanie na drzwiach balonowych, systemach przesuwnych czy witrynach. Moskitiery dostosowane są do wszystkich rodzajów drzwi i okien. Zbudowane są z bocznych, specjalnie wzmacnianych profili aluminiowychoraz siatki z włókna szklanego o kolorze popielatym. Konstrukcja systemu nie wpływa na ograniczenie widoczności w świetle okna.

Skutecznie chronią przed insektami, owadami, pyłkami roślin i kurzem z zewnątrz. Skrzydło moskitiery porusza się dzięki zamontowanych szyn jezdnych w górnej i dolnej prowadnicy. Montaż jak i demontaż moskitiery przesuwnej jest sprawy a co najważniejsze nieinwazyjny, w żaden sposób nie ingeruję negatywnie na konstrukcje okna. Wszystkie elementy z których składa się siatka przesuwna są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Posiadamy w ofercie kilka różnych systemów moskitier przesuwnych co w połączeniu z bardzo bogatą możliwością kolorystyczną pozwala dostosować ofertę nawet dla najbardziej wymagających.

Close Menu