ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

ZASŁONY RZYMSKIE I AUSTRIACKIE

Rolety rzymskie i austriackie są bardzo eleganckim pomysłem na przysłonięcie okna, pasują do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Świetnie odnajdą się w mieszkaniach urządzonych nowocześnie, a we wnętrzach klasycznych będą stanowić eleganckie dopełnienie wystroju.  Są rozwiązaniem łączącym designe zasłon i praktyczność rolet. Są częstym wyborem do pomieszczeń, w których nie ma wystarczającego miejsca po bokach okna i nie można założyć zasłon lub firan.

Rolety rzymskie i austriackie sterowane są przy pomocy specjalnego łańcuszka lub sznurka, a dzięki mechanizmowi blokującemu pozwala łatwo regulować dowolne rozwinięcie rolety. W tkaninę rolety wszyte jest obciążenie. Dużym atutem rolet jest ich łatwy demontaż i możliwość bezproblemowego wyprania tkaniny.

Producent Fart-Produkt oferuje rolety rzymskie i austriackie najwyższej jakości. Możliwe jest montowanie do skrzydła okiennego, ściany czy sufitu, przy pomocy uchwytów przykręcanych bądź bezinwazyjnych. Mechanizmy są koloru białego. Dodatkową opcją jest mechanizm koralikowy z hamulcem oraz sterowanie elektryczne.

Więcej informacji na stronie producenta i w katalogu W katalogu znadują się wszelie możliwe opcje konstrukcyjne i kolorystyczne.

Close Menu