ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

ŻALUZJE

Żaluzje cały czas są popularnym wyborem akcesoriów zasłonowych okna. Doceniane przez swoją funkcjonalność, lepszą regulację wpuszczanego światła niż w przypadku rolet oraz względy estetyczne. Składają się z podłużnych listew, nazywanych lamelami oraz górnego mechanizmu sterowanego ręcznie, lub za pomocą silnika elektrycznego. Lamele mogą być wykonane z wielu różnych materiałów i mogą mieć różne szerokości. Największą zaletą żaluzji jest fakt, że dają możliwość chronienia się przed uciążliwym słońcem, bez konieczności całkowitego rezygnowania z wpadającego światła. Naszym producentem żaluzji wewnętrznych jest firma Fart-Produkt.

W naszej ofercie proponujemy:

Żaluzje aluminiowe

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, pasujące do każdego typu okien. Żaluzje aluminiowe znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych jak i w pomieszczeniach biurowych. Występują w wersjach z listewkami o szerokości 25 mm lub 50 mm.

Wersja 25 mm może być zamontowana do skrzydła okna, ściany lub sufitu. Żaluzję montuję się przy pomocy uchwytu przykręcanego lub uchwytu bezinwazyjnego. Sterowanie odbywa się za pomocą mechanizmu szwedzkiego lub mechanizmu koralikowego. Dodatkowymi opcjami są: prowadzenie żyłkowe, żaluzja bezotworowa czy możliwość zastosowania maskownicy.

Wersję 50 mm możemy zamontować do ściany lub sufitu przy pomocy uchwytu przykręcanego. Żaluzja może być sterowana za pomocą sznurka lub silnika ( do rynny standard) Dodatkowo może zastosować prowadzenie linkowe czy maskownice rynny górnej. Żaluzja jest też dostępna w wersji z mechanizmem retro.

 

Żaluzje drewniane

Ten tym rolet polecany jest do pomieszczeń o charakterze reprezentacyjnym. Żaluzje drewniane produkowane są z naturalnegoekologicznego drewna o stylowym wykończeniu. Mechanizmy żaluzji drewnianych jak i drabinki taśmowe dostępne w różnorodnych wersjach kolorystycznych dodają temu rozwiązaniu niepowtarzalnego uroku. Swoim stylem żaluzje drewniane pasują do wnętrz w których dominują wykończenia drewniane lub z innych materiałów naturalnych. Również w tym przypadku mamy duże pole do popisu w kwestii doboru żaluzji do własnych potrzeb.

Fart-Produkt oferuję żaluzje o drewnianych lamelach dostępnych są w wielu wersjach kolorystycznych i dwóch szerokościach 25 mm lub 50 mm. Po podciągnięciu żaluzji drewnianych zajmują one od 15 % do 25 % powierzchni okna. Mogą być montowane do skrzydła okna (wersja 25 mm), ściany lub sufitu przy pomocy uchwytu przykręcanego bądź specjalnego uchwytu bezinwazyjnego (wersja 25 mm). Sterowane za pomocą mechanizmu szwedzkiegow przypadku wersji 25 mm, a do sterowania wersją 50 mm służy mechanizm sznurkowy. Dodatkowo dostępne jest prowadzenie żyłkowe (wersja 25 mm). A w wersji 50 mm opcjonalnie do wyboru jest mechanizm retro.

 

W kwestii konserwacji żaluzję nie są wymagające, wystarczy raz na jakiś czas zetrzeć z nich kurz wilgotną szmatką.

Więcej informacji na stronie producenta i w katalogu W katalogu znadują się wszelie możliwe opcje konstrukcyjne i kolorystyczne.

 

Close Menu