ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

ROLETY DZIEŃ I NOC

Rolety dzień i noc są wyjątkowym rodzajem rolet, zyskującym coraz większą popularność. Jest to rozwiązanie łączące nowoczesny wygląd z praktycznym zastosowaniem. Technologia omawianych rolet pozwala na regulację zaciemnienia od całkowitego przesłonięcia do delikatnego rozproszenia wpadających promieni słonecznych. Materiał rolety składa się z naprzemiennie ułożonych poziomych pasów, na zmianę pas prześwitujący z pasem nieprzepuszczającym światła słonecznego. Rolety dzień i noc ze względu na swoją uniwersalność sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrz. Nasza zróżnicowana oferta pod względem kolorystyki i rodzajów tkanin powala na dopasowanie rolet do indywidualnych preferencji domowników.

Oferujemy osłony wewnętrzne cenionego producenta Fart-Produkt. Rolety dzień i noc mogą występować w wielu systemach m. in.:

  • System Maxi (kaseta),
  • System mini (wolnowisząca),
  • Gracja,
  • Vegas Profil.

W zależności od systemu rolety dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Rolety różnią się też sposobem montażu, a także możliwym typem prowadzenia czy budową kasetki. Wszystkie informację dostępne są w ulotce promocyjnej producenta. Oferujemy dużą różnorodność tkanin i ich kolorystyki.

Poprzez swoją oryginalność i bardzo szerokie pole zastosowania rolety dzień i noc są solidną alternatywą dla żaluzji, zasłon i firan, łącząc w sobie unikatowy designe oraz wysoką ergonomię.

Więcej informacji na stronie producenta i w katalogu W katalogu znadują się wszelie możliwe opcje konstrukcyjne i kolorystyczne.

Close Menu