ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

PLISY

Jest to rozwiązanie dla osób chcących połączyć praktyczne zastosowanie z efektownym wyglądem. Otrzymuje się to dzięki charakterystycznie zagiętemu materiałowi. Plisy okienne doskonale chronią przed słońcem, pomagają też w zapewnieniu naszej prywatności. W porównaniu do tradycyjnych rolet, plisy dają dużo więcej możliwości pod względem manipulowania ilością wpadajacego światła z zewnątrz. Pozwalają na zasłonięcie wybranej przez nas części okna w zależności od naszej woli i zastosowania. Ciekawym rozwiązaniem które wyróżnia plisy jest możliwość zasłonięcia tylko środkowej części okna. Dla okien znajdujących się przy ruchliwej ulicy, dzięki plisom możemy zostawić zasłoniętą dolną część okna, co da nam poczucie prywatności a dzięki odsłoniętej górnej części promienie słoneczne bezproblemowo będą mogły rozświetlać pomieszczenie.

Nasza oferta jest bogata pod względem różnorodności koloru i struktury materiału. Co pozwala na dopasowanie plis do każdego wnętrza. Wysoka jakość wykonania komponentów zapewnia bezproblemowe użytkowanie  przez wiele lat. Plisy znajdą zastosowanie dla wszystkich rodzajów okien, również o nietypowych kształtach: skosy, trójkąty, trapezy. Pasują do okien pcv, aluminiowych i drewnianych, a po zamontowaniu stają się ich integralną częścią.

Oferujemy plisy cenionego producenta BWL Trend. Proponuję wiele rodzajów plis:

  • Plisy do okien pionowych obsługiwane uchwytem
  • Plisy do okien pionowych obsługiwane sznurkiem
  • Plisy do okien dachowych
  • Plisy do okien trójkątnych
  • Plisy do okien trapezowych
  • Plisy od okien o różnych kształtach

Bardzo bogaty katalog tkanin dostępny jest na stronie producenta pod adresem: KATALOG TKANIN

Close Menu