ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

DEKORACJE DO OKIEN DACHOWYCH

ROLETKI MATERIAŁOWE

Roletki materiałowe są idealnym rozwiązaniem dla większości okien znanych producentów. Posiadają niezawodny samohamujący mechanizm, który pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości. Płaska kaseta osłaniająca oraz boczne prowadnice ograniczają do minimum przenikanie światłasłonecznego, jak i utrzymują materiał przy uchylonym oknie. Sterowanie roletki odbywa się za pomocą sztycy. Materiał zamontowany w roletach jest mocno napięty, przez to nie wybrzusza się i nie marszczy. Roleta po zamontowaniu staje się integralną częścią okna, pasuję do okien pcv, drewnianych jaki i aluminiowych.

PLISY

Plisy jest to system, który pozwala na szeroką regulację wpadającego światła. Najbardziej powszechnym jest model dwufunkcyjny, który składa się z dwóch belek ruchomych, co pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, a w przypadku całkowitego odsłonięcia tkanina zbiera miejsce na dole lub na górze okna.

Plisy do okien dachowych posiadają specjalne prowadnice po bokach systemów lub dodatkową parę linek. Opcje te pomagają utrzymać materiał blisko szyby, przez co minimalizuję to ilość przedostającego się z boku materiału światła. Plisy oferujemy w wielu wzorach i kolorach materiału, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Close Menu