ul. Jackowskiego 4, Nakło nad Notecią Pon - Pt: 8.00 - 16.00, Sob: tymczasowo nieczynne kom. 668 682 656 koncept1_naklo@op.pl

Elementy dekoracyjne okien

Więcej informacji o poszczególnych rodzajach wewnętrznych osłon okiennych uzyskasz wchodząc w podstrony o produktach:

Oferujemy rolety i żaluzje wewnętrznych producenta Fart-Produkt. Mini rolety są bardzo praktyczną i uniwersalną alternatywą. Pasują do wielu stylów wnętrz, z powodzeniem montowane są w każdym domowym pomieszczeniu, ale również znajdują zastosowanie w biurach i instytucjach publicznych. Proponowany przez nas model Vegas Mini charakteryzuję się dużą funkcjonalnością. Przy bocznych ramach okna montowane jest prowadzenie żyłowe zapewniające stabilną pracę. Sterowanie odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego umieszczonego po jednej ze stron rolety. Kolejną propozycją tego producenta jest roleta z kasetą Gracja. Dzięki zastosowaniu kasety łatwiej utrzymać je w czystości. Przy montażu tego typu osłon należy zwrócić na to czy kasetka nie uniemożliwia swobodnego otwierania okna. Kaseta i prowadnice mogą być wykonane z Aluminium lub PVC. Rolety mogą być montowane przy pomocy plastikowych haczyków, mocowanych na skrzydło okna, taśmy dwustronnej przyklejanej w górnej części okna lub metodą inwazyjną – przykręcone przy pomocy wkrętów.

Rolety materiałowe wewnętrzne

Coraz większą popularność zyskują rolety dzień i noc. Pozwalają na bardzo dokładną regulację zaciemnienia od całkowitego przesłonięcia do delikatnego rozproszenia wpadających promieni. Bardzo bogata paleta kolorystyczna pozwala na dopasowanie wyglądu roletki do indywidualnych upodobań domowników.

Plisy

Kolejnym rodzajem wewnętrznych osłon okiennych są plisy. Oferujemy plisy cenionego producenta BWL Trend. Jest to bardzo praktyczne i ciekawie wyglądające rozwiązanie. Rozwiązanie wyróżniającym plisy jest możliwość pozostawienia zasłoniętej tylko środkowej części okna, jak również każdej innej konfiguracji.

Żaluzje

Oferujemy żaluzje aluminiowe i drewniane, ich dużą zaletą podobnie jak w przypadku rolet dzień i noc jest duża funkcjonalność, dają możliwość regulacji wpuszczanego światła, dzięki obracanym podłużnym listwą. Lamele mogą mieć szerokość 25 mm lub 50 mm. Są łatwe w utrzymaniu, wystarczy co jakiś czas przetrzeć je wilgotną szmatką.

Verticale

Pionowe żaluzje nazywane verticalami są praktycznymi i dodającymi uroku zasłonami wewnętrznymi. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i w różnorodnych rodzajach tkanin. Lamele opcjonalnie mogą być wykonane z PCV. Dostępne w wersjach 127 mm i 89 mm szerokości lameli. Znajdują zastosowanie głównie w budynkach publicznych, jednak z powodzeniem montowane są również w warunkach domowych.

Rolety rzymskie i austriackie

Rolety rzymskie i austriackie charakteryzują się eleganckim wyglądem, stanowią niesamowite dopełnienie wystroju mieszkań urządzonych w różnych stylach. Sterowane odbywa się przy pomocy specjalnego łańcuszka lub sznurka. Dużym atutem rolet jest ich łatwy demontaż i możliwość bezproblemowego wyprania tkaniny.

 Moskitiery

moskitiery okienne moskitiery drzwiowe moskitiery rolowane

moskitiery przesuwne

Moskitiery mogą być zakładane zarówno na okna, jak i na drzwi balkonowe lub tarasowe. Siatki stanowiące główną część moskitiery wykonane są z włókna szklanego. Materiał ten jest odporny na działanie wilgoci i doskonale przepuszcza światło co sprawia, że są niemal niewidoczne. Nadają się do montażu wraz z wszystkimi rodzajami systemów stolarki.

Moskitiery ramkowe na całym obwodzie posiadają specjalne uchwyty obrotowe, dzięki którym montaż produktu jest szybki i bezinwazyjny. Ramki moskitiery dostępne są w kolorze białym, złoty dąb i orzech. Siatka jest koloru popielatego. Moskitiery ramkowe charakteryzują się estetycznym wyglądem, mogą być stosowane zarówno w warunkach mieszkalnych jaki i w budynkach użyteczności publicznej czy biurach. Moskitiery rolowaneskładają się z kasety i prowadnicy, dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego siatka potrafi w kilka sekund zwinąć się do kasety. Tego typu moskitiery nie trzeba demontować na zimę.

Moskitiery przesuwne znajdują zastosowanie na systemach stolarki o dużej powierzchni np. drzwiach balkonowych, przesuwnych czy witrynach. Zbudowane z wzmacnianych bocznych profili aluminiowych. Skrzydło porusza się dzięki zamontowanym szyną jezdnym w górnej i dolnej prowadnicy. Montaż tego typu moskitiery jest nie sprawia problemu i jest bezinwazyjny. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej co pozwala dostosować ofertę do najbardziej wymagających klientów.

Parapety

parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę parapetów wewnętrznych, różnorodną pod względem materiałów z jakich są wykonane, koloru, kształtu i frezu. Pierwszym możliwym materiałem jest MDF, czyli produkt drewnopodobny. Wszystkie parapety mogą być montowane z każdym rodzajem okien. Są odporne na działanie promieni UV, wilgoć, zmiany temperatury i zarysowania.

Parapety z MDF dostępne są w wersjach laminowanej i lakierowanej. Wyróżniają się eleganckim wyglądem – bardzo przypominającym drewno. Dostępne są w trzech rodzajach frezów: STANDARD, BASIC, MODERN i w szerokości od 15 do 90 cm. Maksymalnie mogą mieć długość do 280 cm. Możliwe grubości to 2, 2.5 i 3.8 cm.

Parapety produkowane z PCV są bardzo trwałe i wytrzymują wiele lat, opierają się działaniu czasu, nie zmieniając koloru ani kształtu. Z zewnątrz zastosowano gładką okleinę przez co bardzo łatwo utrzymuję się parapet w czystości. Dostępne w szerokościach od 10 cm do 50 cm.

Postforming jest materiałem składającym się z płyty wiórowe. Pokryty jest laminatem dekoracyjnym o różnych kolorach. Jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne nie sprawia problemów z czyszczeniem i konserwacją. Dostępny w szerokościach od 20 cm do 50 cm.

Konglomerat to mieszanka żywicy i kruszywa np. marmury. Jest najodporniejszym materiałem produkowanym z wysokiej klasy materiału, dzięki temu jest idealnie płaski, bez ubytków. Charakteryzuje się eleganckim i ekskluzywnym wyglądem. Występują w bogatej palecie kolorów.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne mogą być wykonywane z aluminium. Wyróżnia się dwa rodzaje parapetów z tego materiału. Pierwszy rodzaj imituję wyglądem płytkę klinkierową. Parapety mogą też mieć gładką powierzchnie. Poprawnie zamontowane bardzo dobrze odprowadzają wodę, są odporne na korozje i działanie warunków atmosferycznych. Dostępne w pełnej palecie RAL.

Innym rodzaje parapetów zewnętrznych są parapety stalowe, wykonywane z blachy najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm. Pasują do każdego typu okien. Dostępne w podstawowych kolorach palety RAL. Mogą być również w wersji lekko zaokrąglonej tzw. softline. Możliwe szerokością mieszczą się w przedziale od 10 cm do 40 cm. Parapety stalowe mogę być też laminowane, które to są grubości 0,9 mm i pokryte lakierem proszkowym oraz trwałą powłoką z cynku.

Markizy

Markizy

Markizy są świetną ochroną przed uciążliwym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Dzięki nim w pełni możemy cieszyć się urokami letniej pogody. Składają się z odpowiednio dobranego materiału i metalowej konstrukcji. Dodają wyjątkowych walorów estetycznych budynkowi na którym są montowane, mogą osłonić nawet bardzo duże przestrzenie. Poszycie markizy wykonane jest ze specjalnego zaimpregnowanego materiału, który nie zmienia swojego koloru pod wpływem słońca a także nie przepuszcza szkodliwych promieni UV.

Posiadamy bogatą paletę tkanin pod względem wzorów i kolorów tkanin, są to najwyższej klasy materiały niemieckiego producenta SCHINAMITZ WERKE. Jest to firma wyznaczająca trendy na europejskim rynku. Nieustanie pracują nad ulepszaniem swojego produktu, który cechuję się niebywałą trwałością kolorów na szkodliwe działanie promiei UV. W pakiecie klient otrzymuję również sterownie elektryczne czołowego na świecie producenta Somfy.

Close Menu